З нагоди дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира архієпископ Онуфрій прийняв участь в урочистому богослужінні
23 ноября 2013
23 листопада в день 78-річниці з дня народження Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Його Блаженство очолив Божественну літургію в домовому храмі в ім’я святителя Миколая Чудотворця при Предстоятельській резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.

В числі інших ієрархів Його Блаженству співслужив Високопреосвященніший архієпископ Онуфрій.

На малому вході, з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та за понесені сумлінні труди на ниві архіпастирського служіння Предстоятель Української Православної Церкви возвів архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія в сан митрополита.

Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій від лиця духовенства і пастви Харківської єпархії привітав Предстоятеля Української Православної Церкви з днем народження, побажав йому довгих років, доброго здоров’я, усебічної Божої допомоги в Першосвятительському служінні.