Представники відділу у справах козацтва зустрілися з парафіянами на честь свята Стрітення Господнього
18 февраля 2020
18 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського представники відділу у справах козацтва протоієрей Сергій Скубченко та протоієрей Сергій Дамманс відвідали селище Високопілля.

Візит до селища відбувся з нагоди проведення у місцевій школі заходу «День зустрічі» який традиційно проводиться в період святкування радісного православного двунадесятого свята Стрітення Господнього.

Ціль заходів полягає в знайомстві місцевої молоді з видатними та успішними вихідцями села, які не забувають місце свого дитинства і підтримують свою малу батьківщину.

Цього року на зустріч завітали щоб поділитися з молоддю досвідом свого життя голова Високопільської селищної ради Шумейко С.А., депутат Харківської обласної ради, директор Вовчанського лісового господарства Пієв С.М., отаман громадської організації «Коломацька козацька слобода» Колєснік В.О., заступник отамана Шумєйко О.В., головний редактор районної газети «Сільські новини» Обихвіст І.О та лікар-хірург Валківської центральної районної лікарні Ковальов А.М.

З пастирським словом до присутніх звернувся настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму ієрей Сергій Кудрик. В свою чергу від імені правлячого архієрея владики Онуфрія голова відділу у справах козацтва протоієрей Сергій Скубченко усіх привітав зі святом та відповів на різноманітні запитання учнів.

Традиція проведення таких заходів залишає помітний слід в серцях молоді, бо дає можливість не тільки отримати певний досвід, а й наближає до Бога, бо саме духовна сторона у зв’язку зі святом Стрітення виступає головною домінантою таких зустрічей.