Вихованці духовної семінарії взяли участь в конференції, що пройшла в медичному коледжі
27 ноября 2013
27 листопада в Харківському Базовому медичному коледжі №1,відбулась Регіональна міжвузівська науково-теоретична конференція «Філософія. Теологія. Медицина – грані взаємозв’язку». На конференції з доповідями виступили студенти з багатьох вищих навчальних закладів міста Харкова та області. З благословіння Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського в конференції активну участь взяли вихованці Харківської духовної семінарії.

На початку конференції організатори привітали ректора ХДС Високопреосвященнішого владику Онуфрія з возведенням в сан митрополита.
Після цього було урочисте відкриття конференції, і привітальне слово директора ХБМК № 1, к.м.н., доцента Панченка М.С.

На пленарному засіданні з темою «Людина образ і подоба Божа» виступив вихованець 3 класу Іван Хила. Після пленарного засідання була перерва, для учасників конференції було організовано кава – брейк.
Після перерви розпочалися секційні засідання. В 2 секції «Філософія і медицина. Історія і сучасність» виступив вихованець 2 класу Іванов Василь з темою «Духовність як запорука майбутнього», а також вихованець 1 класу Полупан Дмитро з темою «Трансформація людини і православ’я».

В адресу доповідачів було звернуто багато питань, робота секції, незважаючи на жваву дискусію, пройшла в конструктивній і дружній обстановці.
Після закінчення секцій відбулося закриття конференції, а також нагородження учасників. Серед нагороджених були вихованці духовної семінарії Іван Хила, Іванов Василь, Полупан Дмитро, за активну участь.

Іван Хила
Вихованець 3 класу ХДС