Харківська духовна семінарія взяла участь у Першому Всеукраїнському з’їзді педагогів з предметів духовно-морального спрямування
25 июня 2017
З благословення ректора ХДС Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, представники Харківської духовної семінарії взяли участь в Першому Всеукраїнському з’їзді педагогів з предметів духовно-морального спрямування, що відбувся 23-25 червня 2017 року у Національному університеті «Острозька академія». Організаторами з’їду виступили Міністерство освіти і науки України та професор Острозької академії, доктор педагогічних наук Василь Жуковський.
Головною метою з’їзду було проведення аналізу стану духовно-морального виховання дітей, підлітків і молоді, розкриття проблем та окреслення перспектив викладання предметів духовно-морального виховання в Україні. У з’їзді взяли участь понад 200 педагогів з предметів духовно-морального виховання, представники обласних, міських, районних управлінь освіти і науки, директори загальноосвітніх навчальних закладів, представники релігійних і громадських організацій та науковці, що вивчають проблеми духовно-морального спрямування з усіх областей України.
У рамках з'їзду представниками Харківської духовної семінарії: першим проректором прот. Валентином Ковальчуком та проректором з виховної роботи Стецем Миколою Миколайовичем відповідно до тематики з’їзду були представлені доповіді до обговорення.
Окрім пленарних засідань для учасників з’їзду відбувся концерт духовного співу та екскурсії по університету та по приміщенням замку князів Острозьких.
Під час з’їзду в академії також проходила виставка навчально-методичної літератури з духовно-морального виховання дітей та молоді: «Засоби навчання з курсів духовно-морального спрямування».