Священнослужитель Харківської єпархії взяв участь у конференції «Духовенство УПЦ у системі військового капеланства (духовенства) України»
17 октября 2018
17 жовтня 2018 року, з благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, за ініціативи Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, на території військової частини Т0300 м. Чоп відбулися щорічні збори військових священників України.

З благословення Високопреосвященійшего Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, протоієрей Володимир Катречко взяв участь у конференції від Харківської єпархії.

Було проведено конференцію на тему «Духовенство УПЦ у системі військового капеланства (духовенства) України: виклики сьогодення та перспективи розвитку».

Зібрання традиційно розпочалось з молитви, після чого було зачитано привітання учасникам зборів від Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Далі до присутніх у залі звернувся голова Синодального відділу УПЦ зі взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин.

Своїми звітами та досягненнями також поділились представники інших єпархій, після чого було підведено підсумки зборів.

Після обіду конференція продовжила свою практичну роботу. З доповідями виступили капелани та військове керівництво частини Т0300.