Первомайську виправну колонію відвідали представники Харківської єпархії
20 ноября 2018
15 листопада державну установу «Первомайська виправна колонія (№117)» відвідали голова відділу Харківської єпархії Української Православної Церкви взаємодії з місцями позбавлення волі протоієрей Геннадій Бабенко з його заступником Олександром Дегтярем спільно з настоятелем храму ікони Божої Матері Всецариці міста Первомайський ієреєм отцем Андрієм Жемолдіновим.

Основною метою візиту стало спільне обговорення заходів щодо організації та проведення в установі душпастирської роботи із засудженими, а також можливості залучення до цієї роботи представника Української Православної Церкви.

У приміщенні клубу установи було оглянуто молитовну кімнату, також була проведена зустріч із засудженими, під час якої пройшло спілкування з ними на тему духовності, моральних та етичних принципів, яких треба завжди дотримуватися у житті. Основна увага була зосереджена на тому, що кожен засуджений повинен стати законослухняним громадянином нашої країни.

Начальник установи Костянтин Козич зауважив, що регулярне проведення подібних духовно-просвітницьких заходів сприяє духовному зростанню засуджених, збереженню етичних принципів та відновленню соціально-позитивних настанов.

О. Дегтяр