Хор Харківської духовної семінарії виборов ІІ місце на Міжнародному фестивалі православних піснеспівів у Білорусі
26 февраля 2019
З благословення та за підтримки митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, Зведений хор Харківської духовної семінарії, під керівництвом протоієрея Феодора та Юлії Воскобойнікових, вперше взяв участь в ХХVIII Міжнародному фестивалі православних піснеспівів «Коложський благовіст», що 20-23 лютого 2019 року проходив на конкурсних засадах у м. Гродно (Білорусь).

Зокрема 21 лютого Хор ХДС представив на розгляд жюрі різноманітні піснеспіви, серед яких були Києво-Печерський та візантійський розспіви, духовні твори П. Чеснокова та сучасних церковних композиторів. А 23 лютого Хор ХДС заспівав Божественну літургію у Соборі Всіх Білоруських святих м. Гродно та взяв участь у Гала-концерті.

За результатами голосування жюрі, Хор Харківської духовної семінарії поділив друге місце з хором «Laudamus» вищої школи теології «Єпископ Мелхіседек» м. Роман (Румунія).

У фестивалі православних піснеспівів взяли участь хорові колективи України, Білорусі, Росії, Литви, Латвії, Польщі, Румунії та Сербії.