Священнослужитель зустрівся з ректором ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
04 июня 2019
04 червня Голові відділу у справах козацтва Харківської єпархії протоієрей Сергій Скубченко зустрівся з академіком, ректором ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, Польовим гетьманом Слобідського козацького Округу, отаманом ГО ,,ОНОЦ УК,, генерал-отаманом УК Іваном Федоровичем Прокопенко. Зустріч відбулася в університетській приймальні ректора.

В ході зустрічі обговорювалися напрямки співпраці козацьких організацій з Харківською єпархією в процесі відродження національних духовних традицій, зокрема запровадження методів козацької педагогіки в систему виховання сучасної молоді, та важливість духовної складової Церкви в цьому процесі.

Ректор розповів про свою належність до козацького роду Вишневецьких, зауваживши, що козацтво не тільки культурна спадщина нашої країни, але й живе наслідування поколінь, які й до сьогодні свою родову гілку ведуть від тих, чи інших козацьких родів.

Іван Федорович щиро подякував Високопреосвященнішому Харківському Богодухівському Онуфрію за духовну опіку, яку Харківська єпархія несе в козацькому науковому та студентському середовищі університету, передав на молитовну пам'ять примірник Святого Євангелія та наукові труди, присвячені козацькій тематиці.