Представник єпархії взяв участь у форумі «Соціальне служіння Церкви у сфері подолання алкоголізму та наркоманії»
28 июня 2019
27 червня 2019 року, в день пам’яті Священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського, клірик Харківської епархії взяв участь у форумі священиків та мирян, які працюють у сфері профілактики та реабілітації алко- та наркозалежних «Соціальне служіння Церкви у сфері подолання алкоголізму та наркоманії».

З благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія участь у форумі прийняв співробітник відділу у справах молоді та культури ієрей Богдан Сушняк.

Захід розпочався Божественною Літургією у Свято-Троїцькому Іонівському монастирі м. Києва, яку очолив архієпископ Обухівський Іона. Владиці співслужили священики з різних єпархій УПЦ, що прибули на форум. У своєму слові голова Синодального відділу у справах молоді згадав про труди на ниві утвердження тверезості священномученика Володимира та відзначив роль Свято-Володимирського братства у відродженні тверезницького руху в Україні.

Архімандрит Іоасаф (Перетятько) відзначив, що попри різне бачення методів реабілітації залежних, ціль полягає в тому, щоб об’єднатись для можливості сказати: “всі шляхи мають право на існування, якщо вони допомагають залишатись живим”.

У форумі взяли участь представники 11-ти єпархій Української Православної Церкви. Кожен виступ жваво обговорювався та дискутувався, тому що теми були справді актуальні, болючі та непрості.

В заключному виступі о. Іоасаф визначив завдання майбутніх зустрічей та подякував учасникам за плідну співпрацю та обмін досвідом на благо Церкви та суспільства.