В Харкові пройшло засідання Синодального відділу у справах козацтва
15 июля 2021
13 липня, в день святкування Собору святих дванадцяти апостолів у Харкові у Свято-Покровському чоловічому монастирі за благословенням священноархімандрита Свято-Покровського монастиря митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія відбулося засідання Синодального відділу у справах козацтва.

Очолив засідання заступник Синодального відділу протоієрей Андрій Кузьмін, у засіданні брали участь член військової колегії отаман СКУ Олександр Панченко, голова відділу у справах козацтва Харківської єпархії протоієрей Сергій Скубченко, священнослужителі Харківської та інших єпархії УПЦ, представники козацьких організацій.
Учасники засідання взяли участь у Божественній літургії у Свято-Покровському храмі монастиря. На засіданні був представлений новий сайт Синодального відділу у справах козацтва http://pravkazak.org.ua/. Під час обговорень увагу було приділено питанню відродження православної віри в житті козацтва.

Президент Академії військово-історичних наук і козацтва, декан факультету Національного політехнічного університету «ХПІ» Андрій Кіпенський оголосив про присвоєння митрополиту Харківському і Богодухівському Онуфрію звання почесного академіка Академії військово-історичних наук і козацтва, а також про нагороду Високопреосвященнішого владики Онуфрія орденом Івана Сірка та пам’ятною медаллю на честь 75-річчя перемоги над нацизмом.

Протоієрей Сергій Скубченко вручив учасникам засідання пам’ятні подарунки.