Привітання митрополита Онуфрія з нагоди Дня молоді
12 августа 2022
Шановна молоде, з особливим почуттям надії та впевненості вітаю вас з нагоди Дня молоді, що відповідно до указу Президента України з 2021 року святкується 12 серпня!

Багатовіковий досвід духовного життя Православної Церкви свідчить про те, що доля людини визначається її духовним прагненням зробити світ та умови суспільного існування кращими, залишити після себе добру спадщину. Ярким зразком цього є євангельські слова Христа: «Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє! (Мф. 6:20-21).

Справжнім духовним скарбом є добрі вчинки, які ми з Божого благословення можемо творити для наших ближніх незалежно історичного контексту: чи в часи миру, чи в часи важких випробувань.

Сьогодні на долю України, на долю молоді України, на превеликий жаль, випали випробування підступної військової агресії, сатанинської злоби і лукавства. Але, ми віримо, що завдяки чистим прагненням до миру, до перемоги світла над темрявою Бог не залишить нас без Свого благословення та допомоги, бо «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать» (Як. 4:6).

Бажаю вам, улюблені, духовної наснаги, енергії, добробуту та невгамовного бажання творити добро для ближніх, для нашого Богом береженого народу, бо ви наша надія і ви є справжнім духовним скарбом нашої держави