Вітання митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія з нагоди Дня захисників і захисниць України
14 октября 2022
Дорогі отці, улюблені брати та сестри, наші славні захисники та захисниці, українське козацтво! Нині Свята Православна Церква відзначає свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої та Приснодіви Марії. Саме на це велике свято припадає святкування Дня захисників та захисниць України та українського козацтва. З давніх давен Божа мати була покровителькою військових та козаків. А сьогодні настав такий час, коли для подолання ворога і встановлення миру у нашій Богом береженій Україні вкрай необхідне заступництво Божої Матері.
Весь час ми звертаємось до Божої Матері з проханнями про допомогу та захист. І ми віримо, що Пресвята Богородиця не залишить нас і визволить нас від біди і скорботи.
У цей святковий день з щирою вірою у заступництво Божої Матері і сподіванням на швидкий мир в нашій державі вітаю всіх вірних з цим великим святом, а нашим воїнам і козакам бажаю міцності духовної і фізичних сил для подолання усіх перешкод, що стоять на вашому шляху до перемоги. Нехай Пресвята Богородиця покриває нас своїм чесним омофором і захищає нас від будь-яких бід і негараздів.