Волонтери Харківської єпархії доставили гуманітарну допомогу на деокуповані території нашої держав
09 ноября 2022
З благословіння керуючого Харківської епархії Української православної церкви митрополита Онуфрія, та підтримки представниці ГО «Солідарна молодь» Базілевич Катерини, та небайдужих громадян, клірик храму Казанської ікони Божої Матері священник Микита Тулуп, клірик храму Священномученика Олександра священник Богдан Сушняк, настоятель храму Покрова Божої Матері священник Даниїл Голенко, з командою волонтерів Харківської єпархії, доставили гуманітарну допомогу на деокуповані території нашої держави.

Продуктові набори були доставлені в Харківській області в населенні пункти як Ізюм, Куп'янськ, Ковшарівка. В село Пеські Радьківські допомога була передана настоятелю храма Вознесіння Господнього протоіерею Володимиру Киричку. Також були роздані набори в Яцьківській громаді Донецької області.

Перебуваючи у місті Ізюмі, волонтери вклонилися та вознесли молитви за мир в Україні перед чудотворною іконою Піщянської Божої Матері в Вознесенському соборі міста Ізюм Харківської області.