У Неділю після Різдва Христового митрополит Харківський та Богодухівський Онуфрій очолив святкову Літургію у Покровському монастирі
08 января 2023
8 січня 2023 року, у Неділю після Різдва Христового, день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський та Богодухівський очолив святкову Божественну літургію в храмі ікони Божої Матері Озерянська Свято-Покровського чоловічого монастиря.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

За Літургією Високопреосвященніший митрополит Онуфрій звершив хіротонію во пресвітери диякона Іоанна Євсюкова та вихованця 3-го класу ХДС Олександра Манчук в сан диякона.

Наприкінці богослужіння Митрополит Онуфрій привітав насельників монастиря та вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.