Правлячий архіпастирь зустрівся з митрополитом Білоцерковським і Богуславським Августином
13 января 2023
12 січня 2023 року митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій зустрівся з митрополитом Білоцерковським і Богуславським Августином, Головою Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.

В ході зустрічі митрополит Августин розповів про свою поїздку зі співробітниками відділу до захістників України, котрі зараз знаходяться у самих гарячих точках та привітали їх зі святом Різдва Христова.

Керуючий Харківською єпархією митрополит Онуфрій поділився як духовенство та віруючі на Слобожанщині переживають ці тяжкі дні та яку допомогу надають усім нужденним та військовим Збройних сил України.