В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Усікновенському храмі міста Харкова
11 сентября 2023
11 вересня 2023 року, в день Усікновення чесної глави святого славного пророка, предтечі і хрестителя Господнього Iоанна, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у Свято-Усікновінському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир возніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята виголосив настоятель храму на честь Олексія, чоловіка Божого міста Харкова протоієрей Андрій Драненко.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій очолив славління святому пророку і хрестителю Господню Іоанну.

Наприкінці Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив першого клірика храму протоієрея Володимира Катречко, духовенство Харківської єпархії і віруючих зі святом і преподав усім архіпастирське благословіння.

Також Високопреосвященніший владика Онуфрій звершив заупокійну літію на могилі покійного настоятеля Усікновенського храму міста Харкова протоієрея Ярослава Бовтюка.