В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Казанському храмі міста Харкова
04 ноября 2023
4 листопада 2023 року, в день святкування на честь Казанської ікони Превятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці міста Харкова.

У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший митрополит Онуфрій підніс молитву за миру в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир очолив славління Пресвятій Богородиці.

Наприкінці Божественної літургії владика Онуфрій поздоровив настоятеля Свято-Казанського храму протоієрея Михаїла Богачова, духовенство і вірних Харківської єпархії з престольним святом та преподав усім архіпастирське благословіння.