У Неділю 22-у після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Казанському храмі міста Первомайськ
05 ноября 2023
5 листопада 2023 року, у Неділю 22-у після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію в храмі на честь Казанської ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії міста Первомайський, Харківської області.

У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської та Ізюмської єпархії.

За сугубою єктенією митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир поздоровив настоятеля Свято-Казанського храму протоієрея Іоанна Гафича, духовенство і віруючих Харківської єпархії з Недільним днем, звернувся до присутніх зі словом проповеді і преподав усім архіпастирське благословіння.