День преставлення святого праведного Петра Калнишевського на Слобожанщині
13 ноября 2023
13 листопада 2023 року, в день пам'яті святого праведного Петра Калнишевського, з благословіння правлячого архієрея, митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, відділ зі справ пастирської опіки козачества й духовно-фізичного виховання молоді Харківської єпархії провів конференцію присвячену «220 років зі дня кончини святого праведного Петра Калнишевского».

На початку конференції головою відділа протоієреєм Сергієм Даммансом був відслужений молебінь у Хресто -Воздвиженському храмі Покровського монастиря, після якого, насельник ієродиякон Іриней (Чистяков) провів екскурсію по святій обителі.

Після екскурсії конференція продовжилась у стінах Церковно-історичного музея Харківської єпархії.

З докладом про святого праведного Петра Калнишевського виступив президент академії воєнно-історичних наук і козачества профессор Кипенський А.В.

Наприкінці докладу протодиякон Максим Талалай розповів про експозиції музею.