В день памяті святителя Мелетія у соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулося урочисте богослужіння
25 февраля 2024
25 лютого 2024 року, у Неділю про митаря і фарисея, день пам'яті святого святителя Мелетія, архієпископа Харківського і Ахтирського відбулася святкова Божественна літургія.

На честь престольного свята, святкове богослужіння очолив Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський.

У Божественній літургії прийняли участь Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський та Преосвященний Іоанн, єпископ Ізюмський і Куп'янський.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята провозгласив клірик храму на честь святої равноапостольної княгині Ольги міста Харкова протоієрей Сергій Білянов.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир очолив святкове славління на честь святителя Мелетія.

Наприкінці Божественної літургії Правлячий архіпастир Харківської єпархії Української Православної Церкви митрополит Онуфрій звернувся до преосвященних владик, духовенства і віруючих з вітальним словом.