Настоятель храму на честь преподобного Олексія, чоловіка Божого прийняв участь у заходах з нагоди 2-ї річниці війни в Україні у місті Хавант
24 февраля 2024
24 лютого, в день другої річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, в місті Хавант (Великобританія), відбувся памʼятний вечір, на якому були присутні українські біженці, які мешкають в цьому регіоні.

Цей захід був організований під патронатом міської ради (city council) міста Хавант, благодійної організації «Міст до єдності» (Bridge to unity) та проходив в приміщенні храму святого мученика Віри Англіканської церкви міста Хавант.

Молебень за Україну і військо, а також панахиду за загиблими воїнами звершив настоятель храму на честь преподобного Олексія, чоловіка Божого протоієрей Андрій Драненко.

Настоятель храму Tom Kennar: (Rector (a kind of Priest) of Havant, Hampshire, in the UK. Also Honorary Canon to Portsmouth Cathedral (UK) and two Cathedrals in Ghana, Cape Coast and Ho (Volta Region)) привітав зібрання, висловив свої співчуття і побажання скорішого миру і проспівав декілька своїх гімнів.

Також зі словом підтримки звернулась мер міста Хавант Rosy Raines.

Після цього були українські пісні, вірші, для малечі були різні розважальні заходи.

Наприкінці всі були пригощені українскім борщем.