У Харківську єпархію прибули святині всеукраїнської хресної ходи
26 февраля 2024
26 лютого 2024 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України до Харківської єпархії прибули святині всеукраїнської хресної ходи.

Делегація Синодального відділу УПЦ на чолі з протоієреєм В’ячеславом Яковенком доставила в обитель ікони Покрова Пресвятої Богородиці з часткою омофора Пречистої, святого рівноапостольного князя Володимира, праведного Петра Калнишевського, ковчег з частинками мощей рівноапостольного князя Володимира та мученика Віктора.

З благословення Священноархімандрита Свято-Покровського чоловічого монастиря митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія братія обителі на чолі з намісником зустріли святині біля входу до Озерянського храму.

Під спів хору ікони та ковчег зі святими мощами встановили на середині храму.

Потім перед ними було звернено молебень з молитвами за здоров’я та спасіння, за поранених та полонених, їх сім’ї та сім’ї загиблих, за нашу перемогу та справедливий мир, за злагоду і благополуччя в Україні.