Викладачі та вихованці Харківської духовної семінарії до Свята Святої Пасхи відвідали цвинтарі міста Харкова та області
30 апреля 2024
《Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже;
і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру》(Євр.13:7).

З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, ректора Харківської духовної семінарії, викладачі ХДС ієрей Микола Стець та протодиякон Максим Талалай, а також вихованці ХДС відвідали 6-е кладовище міста Харкова (Залютине) та міський цвинтар міста Південне Харківського району.

Цього року було продовжено добру традицію в дні великого посту відвідувати місця поховання в Бозі спочилих викладачів, вихованців Харківської семінарії та священнослужителів Харківської єпархії, прибирати на їхніх могилах перед святом Святої Пасхи.

Спочатку представники ХДС відвідали могили викладача семінарії Сергія Головіна (1970-2009) і чорниць (зокрема останніх чорниць Харківського подвір'я Серафимо-Дівєєвського монастиря, які мешкали в Харкові по вулиці Малопанасівській за радянських часів, місце їх помешкання не зберіглося до наших днів), де були звершені заупокійні літії за спочилими.

Також викладачі та вихованці ХДС вшанували пам'ять викладача Золотарьова Володимира Павловича (1932-2017) на міському цвинтарі міста Південне упорядкуванням його могили та заупокійною літією.