Службовці МНС нагороджені Церквою
24 января 2012
В домовому храмі Іоанна Богослова архієрейської резиденції на території Свято-Покровського монастиря м. Харкова відбулося відзначення церковними нагородами працівників Міністерства надзвичайних ситуацій в Харківській області, які відзначилися в минулому році самовідданою працею під час ліквідації пожеж та інших аварійних ситуацій і несуть постійну варту на благо народу.
За дорученням тимчасово керуючого Харківською єпархією архієпископа Ізюмського Онуфрія нагороди вручав виконуючий обов’язки намісника Свято-Покровського монастиря ігумен Нестор (Петренко).
По благословенню Митрополита Київського і всієї України Володимира голова обласного управління МНС Павло Одарюк нагороджений орденом Іллі Муромця І ступеня, іншим службовцям були вручені Благословенні грамоти Харківської єпархії.