Привітання Предстоятелю Української Православної Церкви

23 ноября 2009 г.
23 листопада, в день 74-річчя Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, митрополит Харківський і Богодухівський Никодим направив Його Блаженству вітальний адрес.

Його Блаженству,
Блаженнішому Володимиру,
Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Боголюбиве Блаженство !

З самим теплим почуттям і синовньою любов’ю вітаю Вас з нагоди Вашого 74-річчя ! Сьогодні Українська Православна Церква святкує День Народження свого Предстоятеля і мудрого Духовного Керманича.
Від часів Хрещення Русі Українська Православна Церква незмінно зберігає вірність Канонічному Вселенському Православ’ю. Від Володимира Хрестителя на Київських схилах засяяла Благодать Божа, яка принесла великі спасительні плоди православної віри. І сьогодні Господь обрав Ваше Блаженство, щоби Вашими невтомними трудами Українська Православна Церква, долаючи великі перешкоди, впевнено прямувала шляхом Канонічного Православ’я, стверджуючись на багатовікових традиціях українського православного народу.
Щиросердно синовнє в День Вашого Народження бажаю Вашому Блаженству доброго здоров’я, миру, терпіння, найглибшої мудрості і Божої допомоги по молитвах Святих Угодників землі нашої многі літа твердо звершувати Високе Першосвятительське служіння Святій Церкві і Богом береженому православному народу!

З синовньою у Христі любов’ю,

/Никодим/