Єпархіальний склад

Єпархіальний склад церковного начиння та літератури призначений для постачання парафій єпархії всім необхідним для здійснення православних богослужінь та нормального церковного життя та діяльності. Однак єпархіальний склад може відвідати кожен охочий. Склад поширює церковне начиння, одяг та релігійну літературу як оптом, так і в роздріб.
На складі є широкий вибір православних видань - від богослужбової та святоотцівської літератури, історичних та художніх книг до дитячих книжок.
У виставковому залі представлена вітрина різноманітних ікон з різними ликами Спасителя, Божої Матері та святих, є каталог зображень.
Завжди є великий вибір натільних хрестиків та іконок, ладанок, ланцюжків для їхнього носіння.
На складі можна придбати різні предмети релігійного призначення, лампади, лампадну олію, свічки, ладан, кадильне вугілля та багато іншого. Тут можна підібрати цікавий подарунок.
Єпархіальний склад приймає замовлення на доставку будь-яких предметів релігійного призначення.

м. Харків, вул. Університетська, 8. Будівля Управління Харківської єпархії, 1 поверх.

+38(066)915-21-56

sklad@pravoslavie.kharkov.ua