Митрополит Білоцерківський Августин надіслав лист подяки за проведення зборів військового духовенства в Харкові

14 ноября 2014 г.
Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України надіслав лист, в якому подякував митрополиту Харківському і Богодухівському Онуфрію за організацію зборів військового духовенства Української Православної Церкви 5-6 листопада в Харківській єпархії, Свято-Покровському чоловічому монастирі.

Митрополит Августин оцінив високий рівень організації зборів, що сприяло успішній їх роботі. Голова Синодального відділу відзначив окремі досягнення у взаємодії Церкви з Збройними Силами в Харківській єпархії: «Також шанобливо дякуємо Вам, Владико Митрополите, за всебічну підтримку духовно-пастирської місії у підрозділах Збройних Сил та інших військових формувань України, що дислокуються на території Харківської єпархії. Ми мали чудову нагоду переконатися, що особисті доброзичливі стосунки Вашого Високопреосвященства з керівництвом військових частин Харківського гарнізону дають змогу ефективно і успішно взаємодіяти у справі відродження православної духовності у війську. Такі стосунки є прикладом для всіх єпархій УПЦ та взірцем для військового духовенства зокрема».

Збори військового духовенства засвідчили, що конструктивна співпраця Церкви і Збройних Сил України є життєво-необхідною для нашого суспільства. «Нині є очевидною необхідність налагодження повноцінної співпраці Церкви і Збройних Сил України. Церкви і держави у справі відродження духовності і моральності військовослужбовців, виховання захисників Батьківщини на традиціях героїчного минулого українського народу. Адже сьогодення свідчить, що висока боєздатність української Армії, яка повинна забезпечити суверенітет, територіальну цілісність і непорушність кордонів нашої держави, с неможливою без потужного духовного, патріотичного наповнення, яке може дати лише Свята Церква», - резюмував митрополит Августин.
Опубликована: 14 ноября 2014 г.

Покровський монастир, Харків