Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Харківському і Богодухівському Онуфрію з нагоди 15-ліття архієрейської хіротонії

22 апреля 2015 г.

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ОНУФРІЮ,
МИТРОПОЛИТУ ХАРКІВСЬКОМУ І БОГОДУХІВСЬКОМУ

Христос воскрес!

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть сердечні поздоровлення з 15-ою річницею Вашої особистої П’ятидесятниці!

Вручивши Вам жезл Архіпастирського служіння, Великий Архієрей Господь наш Іісус Христос довірив Вам пасти народ Свій, щоб піклуватися про духовне та моральне зростання Свого возлюбленого надбання. І нині, звершуючи єпископське служіння на Слобідській землі, Ви неустанно утверджуєте кліриків, чернецтво і мирян у правій вірі, любові до Бога і ближнього та благочесті для творення Тіла Христового (Єф. 4:12).

У цей світлий пасхальний день молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, міцного здоров’я, душевного миру і всесильної допомоги Воскресшого Спасителя нашого у Ваших святительських трудах на благо Святої Матері Церкви і во спасіння ввірених Вам овець словесного стада.

Многая Вам і благая літа!

З любов’ю у Христі Воскресшім

+ ОНУФРІЙ
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Опубликована: 22 апреля 2015 г.