Митрополит Никодим выразил соболезнования по поводу смерти клириков и мирян Черновицкой епархии

11 февраля 2010 г.
11 февраля в Свято-Духовском кафедральном соборе г. Черновцы состоялось отпевание погибших 8 февраля в результате ДТП на 398-м километре автодороги Киев-Харьков-Довжанский клириков и мирян Черновицкой епархии. В этот день митрополит Харьковский и Богодуховский Никодим направил митрополиту Черновицкому и Буковинскому Онуфрию телеграмму-соболезнование.

м. Чернівці, вул. Руська, 33,
митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію

Ваше Високопреосвященство!

Дозвольте від себе особисто та від повноти Харківської єпархії виразити Вам молитовне співчуття з приводу трагічної загибелі в автомобільній катастрофі священнослужителів і віруючих Чернівецької єпархії.
В дні скорботи і сугубої молитви за упокій душ новопреставлених ми з надією уповаємо на милосердя Пастиреначальника Господа і зміцнюємося священними словами, що Бог є Богом не мертвих, а живих.
До вселить Господь душі новопреставлених рабів Своїх в Небесні оселі!

З любов’ю о Господі,

Никодим,