Клірик Харківської епархії зустрівся з молоддю з обмеженними можливостями та їх рідними

22 июня 2017 г.
22 червня 2017 року з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія та за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» в рамках «Клубу Зустрічі Друзів» відбулася зустріч клірика Харківської епархії ієрея Олександра Мазепи з молоддю з обмеженними можливостями та їх рідними.

Ієрей Олександр розповів молоді про основи православної християнської віри, в свою чергу кожен учасник мав змогу задати важливе для себе питання, отримати цінну пораду.

По завершенню зустрічі священнослужитель подарував всім присутнім не лише хороший настрій і благословення, а й іконки, натільні хрестики та солодощі.
Опубликована: 28 июня 2017 г.

Протоиерей Александр Николаевич Мазепа

Харьковская епархия © 2009–2022