Вокальний ансамбль незрячих «Консонанс» відвідав з концертами Волинь

06 ноября 2018 г.
З благословення Митрополита Харківського й Богодухівського Онуфрія 27 жовтня незрячі харків’яни, які є учасниками вокального ансамблю «Консонанс» відвідали з концертами волинську землю.

"Консонанс" мав можливість виступити перед вихованцями Крупівської школи для незрячих і слабозорих дітей, у Луцькому училищі мистецтв ім. І. Стравінського, госпіталі для ветеранів війни. Тепло також приймали відвідувачі будинку культури села Зимне, що знаходиться у Володимир-Волиньському районі. Цей концерт відбувся після літургії та екскурсії у Зимненському жіночому монастирі, на яких побував "Консонанс". Під час цікавої екскурсії Володимиром-Волинським "Консонанс" відчув акустику Успенського собору та храму Різдва Христового, заспівавши у цих храмах молитовні твори. В останній день перебування на Волині, після божественної літургії, яка відбулася у новоосвяченому соборі м. Луцька, харків’яни передали громаді храму і всім незрячим лучанам рельєфний образ Озерянської ікони Богородиці.

Три даровані Богом дні минули як одна приємна мить, пронизана сердечною турботою, щирою душевністю лучан. Голова Волинської обласної організації Українського товариства сліпих Юрій Прокопович Симончук разом зі своїми помічниками настільки подбав про наповнення програми перебування Харківського колективу на Волині, що кожен з трьох днів з ранку й до вечора був наповнений духовністю і гостинністю.

Протоієрей Олександр Мазурак, який регентує Луцьким церковним хором незрячих, наповнив перебування духовними проникливими проповідями, нагадавши, що Господь є Любов, і, подарувавши людині талант, Він чекає, щоб цей талант слугував добру і на радість іншим. І тому життєво необхідним є дарувати через щиру усмішку і тепле слово любов один до одного, тим самим виявляючи й любов до Бога.

Після фінального концерту, що відбувся у приміщенні Інституту післядипломної освіти, всім присутнім було зачитано звернення митрополита Харківського та Богодухівського Онуфрія до представників Волинської організації Українського товариства сліпих та священнослужителів, які опікуються незрячими.

Сердечну вдячність і любов повезли харків'яни з Волині, де вони почували себе як у одній великій і дружній родині. І, повернувшись до звичних повсякденних справ, довго будуть згадувати ці сповнені чуйності і гостинності осінні дні.

І з піснею в душі кожен учасник "Консонансу" буде виконувати свою роботу, готуючись до нових виступів, щоб подарувати задоволення і свою любов до слухачів і до Бога.
Опубликована: 06 ноября 2018 г.