twitter.rss

Клірик Харківської епархії прийняв участь у посвяті в козацтво учнів Харківської школи

11 октября 2019 г.
11 жовтня 2019 року, за ініціатив Слобідського козацтва єднального, разом з відділом у справах козацтва Харківської єпархії, відбулися заходи присвячені дню святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Українського козацтва та дню захисника України.

Святкові урочистості розпочалися посвятою у козацтво учнів Харківської школи номер 10. Особливою подією стало те, що до козацької присяги було прийнято безостаточно всіх учнів від першого до випускних класів.

Присягу прийняв гетьман Слобідського козацтва єднального, генерал армії Гацюк Олександр Олексійович. Вважаючи велику кількість учнів які були представлені до присяги у козацтво, посвяту було поділено в два етапи. Спочатку було висвячено молодші класи, а потім, дорослих учнів школи. У своєму слові, Олександр Олексійович звернув увагу учнів на генезу Українського козацтва, а також провів опитування що до пізнання пам'яток козацької спадщини на Слобожанщині.

В свою чергу, від ім'я Високопреосвященнішого Владики Онуфрія зі словами привітання до присутніх звернувся протоієрей Сергій Скубченко, та розповів учням значення відповідного свята.

Традиційно, посвята відбулася проголошенням присяги, окроплінням святою водою, та виконанням національного гімну України.
Опубликована: 11 октября 2019 г.
 
Отдел по делам казачества 
 
технические вопросы
вход
Логин:
Пароль:
Вход
Харьковская епархия © 2009–2023
OrthodoxDesignStudio © 2009–2023