Митрополит Никодим привітав з ювілеєм Блаженнішого Митрополита Володимира

ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,
МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

ВАШЕ БОГОЛЮБИВЕ БЛАЖЕНСТВО !

Молитовно і з синовньою любов’ю від себе особисто та від лиця віруючої пастви Харківської єпархії дозвольте привітати Вас з 75-річчям !
Дякуючи Богові, сповнюючись благодатної надії в братській єдності вся повнота Канонічної Українська Православна Церква святкує День Народження свого Предстоятеля і Духовного Керманича.
З часів Володимира Хрестителя, коли на київських схилах засяяла Благодать Божа, і до цього дня Господь єднає Українську Православну Церкву в спасительній благодаті Святого Вселенського Православ’я. Промислом Божим Вам доручено стати у керма Церковного корабля, який рухається в бурхливому морі сучасності, долаючи різноманітні перешкоди в духовному житті.
Дякуючи Богові за Ваш невтомний подвиг служіння Святій Церкві і українському народу, в День Вашого Народження бажаємо Вашому Блаженству міцності духовної, доброго здоров’я, невичерпного терпіння з Божою допомогою многі літа по молитвах Святих Угодників землі нашої плідно звершувати високе служіння на благо Святої Церкви, миру і братської єдності на Богом береженій землі!

З синовньою любов’ю у Христи,

НИКОДИМ