Повідомлення Управління Харківської єпархії стосовно дій правоохоронців 10 грудня 2022 року

10 декабря 2022 г.
10 грудня на території храмів та Управління Харківської єпархії Української Православної Церкви співробітниками Служби безпеки України спільно з Національною гвардією та Державною прикордонною службою України були проведені контррозвідувальні (безпекові) заходи. На початку проведення на місця вказаних заходів, без будь-яких перешкод зі сторони правоохоронних органів, були допущені адвокати Управління єпархії. Під час заходів зі сторони співробітників правоохоронних органів до духовенства та парафіян не застосовувались будь-які насильницькі дії, а також дій, які б перешкоджали здійсненню богослужінь.
Претензії та зауважень щодо дій співробітників СБУ, Нацгвардії та Державної прикордонної служби України зі сторони Управління Харківської єпархії відсутні. Додатково повідомляємо, що Управління Харківської єпархії Української Православної Церкви буде продовжувати співпрацю з правоохоронними органами України та за першою вимогою надаватиме доступ до церковних приміщень.
Опубликована: 10 декабря 2022 г.

Єпархія сьогодні