Відійшов до Господа протоієрей Стефан Іванчук

10 июня 2024 г.
10 червня 2024 року, на 68-му році життя, після тривалої хвороби відйшов до Господа настоятель Свято-Покровського храму селища Безлюдівка Харківського району протоієрей Стефан Іванчук.

Протоієрей Стефан Васильович Іванчук народився 28 листопада 1956 року у селі Міжгір'я, Турківського району Львівської області у сім'ї селянина.
З 1965 по 1973 роки навчався у Риківській 8-річній школі.
Після закінченні через рік вступив до зооветеринарного технікуму у Судовій Вишні, Львівської області.
З 1977 по 1980 року проходив військову службу.
У травні 1980 року одружився на Цмоканич Юлії Йосипівні і вінчався у Свято-Благовіщенському храмі в селі Комарники.
Потім вступив до Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова, де ніс послух псаломщика.
21 вересня 1982 року, у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Андріївка, архієпископом Харківським і Богодухівським Никодимом (Руснак +2011)) висвячений в сан диякона, 26 вересня 1982 року у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова в сан пресвітера.
4 жовтня 1982 року призначений кліриком Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова.
5 вересня 1985 року був призначений настоятелем Свято-Покровського храму селища Безлюдівка.
У 1999 року закінчив Харківську духовну семінарію.
З 1983 по 2002 роки ніс пастирське служіння у храмах Харківської єпархії.
Приснопам'ятний протоієрей Стефан був скромним і старанним пастирем, який користувався повагою і любов'ю зі сторони духовенства і віруючих Харківської єпархії.
11 червня 2024 року у вівторок 6-ї Седмиці після Пасхи з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія духівник Харківської єпархії та настоятель храму Вознесіння Господня міста Харкова протоієрей Михайло Скорик очолив Божественну літургію та чин погребіння новопреставленого настоятеля Свято-Покровського храму селища Безлюдівка протоієрея Степана Іванчука, при участі духовенства міста Харкова та Харківської області.

Правлячий архіпастир Високопреосвященніший митрополит Онуфрій, духовенство і віруючі Харківської єпархії Української Православної Церкви молять Господа про спокій душі новопреставленного отця Стефана.

Вічна пам'ять і вічний спокій новопреставленному протоієрею Стефану!
Царство Небесне!
Опубликована: 10 июня 2024 г.

Покровский типовий храм, пос. Безлюдовка
Протоієрей Стефан Васильевич Иванчук