twitter.rss

Церковними грамотами нагороджені викладачі «Православної культури Слобожанщини»

22 июня 2012 г.
19 червня в Харківській академії неперервної освіти відбувся підсумковий семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, на якому було дано оцінку пілотному проекту - введенню викладання «Православної культури Слобожанщини».

Організаторами семінару виступили центр методичної роботи з керівними кадрами комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Від Харківської єпархії в семінарі взяв участь секретар Харківської Духовної Семінарії протоієрей Петро Козачков.

Як показав минулий 2011/2012 навчальний рік, введення у загальноосвітніх навчальних закладах викладання факультативного (спеціального) курсу «Православна культура Слобожанщини» мав позитивні результати.

Священнослужителі Харківської єпархії на місцях надають необхідну підтримку загальноосвітнім школам, що допомагає практичному засвоєнню знань.

За результатами минулого навчального року по благословенню Високопреосвященнішого архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія вісьмом викладачам було вручено грамоти за особистий внесок у розвиток духовності у молоді, формування православної культури учнів.

Заступник голови Харківської обласної ради Л.І. Давидова нагородила подяками вчителів, які реалізовують пілотний проект «Православна культура Слобожанщини» .

У підсумковому семінарі взяли участь 127 учителів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області , які з першого вересня будуть вперше викладати у 6-х класах факультативний курс «Православна культура Слобожанщини», 42 заступники начальників районних (міських) відділів (управлінь) освіти.
 
Протоієрей Петр Викторович Козачков 
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024