Архієпископ Онуфрій направив Блаженнішому Митрополиту Володимиру лист з вдячністю за перебування Плащаниці Божої Матері в Харкові

12 октября 2012 г.
По благословенню Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України з 26 по 29 вересня в Харкові перебувала відома християнська святиня – Плащаниця Пресвятої Богородиці. Тисячі людей віддали молитовну шану Святині.

Від лиця духовенства і пастви Харківської єпархії архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій направив Предстоятелю Української Православної Церкви лист з вдячністю за перебування Плащаниці в Харкові.

Його Блаженству,
Блаженнійшому Володимиру,
Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство!
Маю святим обов’язком з синовньою любов’ю від імені духовенства та віруючих Харківської єпархії молитовно подякувати Вам за надану можливість перебування в Харкові Чудотворної Плащаниці Божої Матері з 26 по 29 вересня 2012 року.
Благодатне світло та духовна радість від зустрічі зі святинею Пречистої Божої Матері, яка по благословенню Блаженнійшого Патріарха Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіла ІІІ прибула із Гефсиманії і Гробу Господнього, осяяли Слобожанський край. І в день, і в ночі для молитовного вшанування до Святої Плащаниці йшли тисячі людей.
Інформація про перебування Святині в Харкові була своєчасно оприлюднена єпархіальними ЗМІ, а також через оголошення на регіональних телеканалах і радіо.
Підбиваючи підсумок перебування Плащаниці Пресвятої Богородиці, беззаперечно можна сказати про те, що повага і надія на Божу Матір, віра в ЇЇ заступництво духовно єднають наш народ на засадах православного сповідання. Вшанування всесвітньо відомих святинь приносять плоди духовного життя, зміцнюють віруючих в подвигу земного хрестоносіння.
Просимо Першосвятительського Благословення Вашого Блаженства на подальше служіння Святій Матері Церкві.

З синовньою любов’ю у Христі,

Онуфрій