twitter.rss

Мешканці геріатричного пансіонату відвідали Святогірську Свято-Успенську Лавру

24 июня 2013 г.
У червні з благословення архієпископа Харківького і Богодухівського Онуфрія 27 мешканців Хорошевського геріатричного пансіонату відвідали Святогірську Свято-Успенську Лавру у Донецькій області. Вони побували у святих місцях та приклалися до чудотворних образів Святого Миколая Чудотворця та Святогірської Божої Матері. Також мешканці пансіонату відвідають печерний храм Миколи Чудотворця, чернечий скит та могилу Іоанна Затворника.

Мешканцям Хорошевського геріатричного пансіонату поїздка дуже сподобалася. «Ми дуже довго чекали на цю поїздку і не шкодуємо, що поїхали. Адже сьогодні ми багато цікавого дізналися і побачили. Я від себе і від інших бабусь хочу подякувати Михайлу Добкіну. Він до нас часто приїжджає, допомагає і піклується про нас. Для нас це дуже важливо. Тому що нам, людям у віці, ця турбота дуже потрібна», - сказала Світлана Бабкіна.

«Емоції просто переповнюють. Я отримала тут такий заряд доброти, ніжності, благодаті, духовної радості і тепла. Я навіть не думала, що у мене коли-небудь з'явиться можливість тут побувати. Я буду згадувати цю поїздку до кінця своїх днів. Якщо з'явиться така можливість, постараюся ще раз сюди потрапити», - додала Нонна Захарова.

Захід організований за дорученням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна. Цього року, напередодні свята Христового Воскресіння, мешканці Хорошевського геріатричного пансіонату під час спілкування із губернатором висловили бажання відвідати святі місця Святогірської Свято-Успенської Лаври.

У поїздці паломників супроводжує співробітник паломницького відділу, клірік Харківської єпархії отець Сергій (Єськов) та медичні працівники.
Опубликована: 25 июня 2013 г.
 
Ієрей Сергей Сергеевич Еськов 
Паломницький відділ 
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024