twitter.rss

В Темнівській виправній колонії освячені нові відділення

13 ноября 2013 г.
13 листопада в Темнівській виправній колонії № 100 Харківського р-на за благословенням архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія священнослужитель Харківської єпархії ієрей Павло Протопопов звершив чин освячення нових приміщень відділення соціально-психологічної служби, після переобладнання його під блочне розміщення засуджених, а також клубу для осіб, котрі відбувають покарання в установі.

Відкриття нового відділення колонії звершили голова пенітенціарної Служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков та керівники територіального управління пенітенціарної Служби України в Харківській області.

Керівники відомства звернули увагу на стан ресурсно-побутового забезпечення в установі, відвідавши при цьому їдальню для засуджених, пекарню, кімнати тривалих побачень, а також православний храм св. Миколая Чудотворця та воскресну школу.

Після ознайомлення з діяльністю установи Олександр Лісіцков наголосив на тому, що Харківська область знаходить внутрішні резерви як для покращення умов тримання засуджених, так і для покращення умов несення служби персоналом виправної колонії.
Опубликована: 14 ноября 2013 г.
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2023