twitter.rss

Привітання митрополита Никодима з нагоди Дня міста Харкова
23 августа 2011
Шановні харків’яни !


З нагоди свята на честь прекрасного Богом береженого міста Харкова маю добру нагоду звернутися до Вас з щирим привітанням!
Від часів заснування міста Харкова мужніми працелюбними людьми і на протязі століть непохитно втілюються у життя духовні і культурні прагнення багатьох поколінь харків’ян. І треба сказати, що опорою і джерелом натхнення на Слобожанщині завжди була Свята Церква і православна віра. Навіть у часи тяжких випробувань 20 століття, коли пітьма безбожжя накрила нашу землю, незгасаючими світильниками істини і святої віри залишалися духовні пастирі, прості віруючи люди, для яких православна віра була найвищою цінністю.
Освіта Слобожанщини відома в багатьох країнах світу, це насамперед імена видатних вчених, діячів культури і мистецтв. Першим вищим навчальним закладом в Східній України став Харківський колегіум, заснований у 1726 році єпископом Єпіфанієм (Тихорським). Високі досягнення на благо народу залежать від рівня освіти і повинні бути засновані на засадах моралі і добра.
З нагоди свят Дня міста Харкова і 20-річчя Незалежності України вітаю всіх мешканців Харкова і прекрасної Слобожанщини з молитовними побажаннями миру, добробуту, Божого благословення. Нехай і надалі Правиця Господня і Покров Божої Матері не залишать наш край і наше місто, допоможуть в злагоді, взаєморозумінні, відповідальному ставленні до людей і своїх обов’язків відбудовувати краще майбуття!

Никодим
Митрополит Харківський і Богодухівський

23-24 серпня 2011 року
м. Харків
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024