twitter.rss

Вітання архієпископа Онуфрія з нагоди 145-річчя споживчих товариств
03 ноября 2011
Голові правління Харківської обласної спілки

споживчих товариств “Облспоживспілка”

В. Б. БЛІЗНЯКУ

Шановні В’ячеслав Борисович і співпрацівники

Харківської обласної спілки споживчих товариств !Від себе особисто та від лиця Харківської єпархії Української Православної Церкви дозвольте щиро привітати Вас з 145-річчям від дня заснування першого споживчого товариства в Харкові.
З тих пір і до сьогодення завдяки існуванню і розвитку споживчого товариства виконуються багаточисельні економічні проекти в житті слобожанського народу. Завдяки впливу на розвиток галузі товарів народного споживання забезпечуються, перш за все, доступність необхідних товарів для різних верств населення, без чого не можна розраховувати на збільшення добробуту в нашому краї та в Богом береженій Україні.

Свята Церква завжди благословляла добрі справи на благо людей, тому відрадно, що між Харківською “Облспоживспілкою” і Харківською єпархією Української Православної Церкви існує багатолітня співпраця.

З нагоди ювілейного свята бажаємо Вам доброго здоров’я і духовної міцності, миру, благополуччя і Божої допомоги в добрих справах на благо українського народу!З глибокою повагою,
/ОНУФРІЙ/

Архієпископ Ізюмський,

в.о. керуючого Харківської єпархії
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024