Вітання архієпископа Онуфрія з нагоди Дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира
22 ноября 2011
ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,
МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

ВАШЕ БЛАЖЕНСТВО !

Від щирого серця дозвольте висловити синовнє привітання з нагоди 76-ої річниці Дня Вашого народження!
В ці дні в сугубій молитві священство і віруючі Харківської єпархії підносять прохання про здоров’я, спасіння і примноження років Першосвятительського служіння Вашого Блаженства. Вашими справами, Батьківськими настановами життя священнослужителів, ченців та всіх православних людей сповнюється благодатною силою Божою, збагачується миром, братською єдністю і проголошує істину Божественного Одкровення всьому світу.
Від себе особисто, разом з священнослужителями і віруючими синовнє бажаємо Вашому Блаженству доброго здоров’я, духовної міцності, миру, благополуччя, багато років нести Високе служіння Святій Церкві і православному народу!

З синовньою любов’ю у Христі,

/ОНУФРІЙ/