Приветствие митрополита Никодима участникам конференции
20 ноября 2009
Шановні учасники VI Міжнародної науково-практичної конференції «Фармацевтичне право, судова фармація та доказова фармація
в удосконалені системи національної безпеки
у медико-фармацевтичному кластері Єврорегіону «Слобожанщина»!

Сьогоденне життя суспільства ставить перед всіма громадянами складні задачі і проблеми, вирішення яких неможливе без спільних зусиль Церкви, різних державних інститутів та установ, громадських організацій і свідомих громадян.
Питання, які поставлені на порядок денний в роботі Круглого столу Конференції, зокрема, протидія контрабанді наркотиків, кидають виклик суспільству. З цим питанням пов’язане наше майбутнє, тому що в наркобізнес, розповсюдження і вживання наркотиків, включається все більше і більше молодих людей, це є велике зло. Але вселяє надію Ваше прагнення до конструктивного розв’язання проблем, звернення до духовного досвіду Святої Православної Церкви, без якого неможливе повноцінне відношення до особистості та її місця в світі. На сторінках Святого Писання ми бачимо, як Господь милосердно зціляв хвороби, прощав гріхи і призивав до духовного вдосконалення. Найголовніші Божественні заповіді – це любов до Бога та ближнього (МФ. 22, 37-38), виконуючи їх ми знаходимося на вірному шляху, який веде до спасіння і вирішення болючих питань сьогодення.
Шановні лікарі, провізори, співробітники міліції, які борються з хворобами та злочинністю, громадяни, пацієнти, які страждають захворюваннями, пов’язаними з наркоманією, ВІЛ/СНІД, психоневрологічними розладами, дозвольте побажати Вам Божого благословення, духовних і матеріальних сил і засобів в спільному вирішенні поставлених перед Вами задач, молюсь Господу про Ваші успіхи і плідні досягнення на благо нашого народу та Української Держави!
З глибокою повагою, /Никодим/
Митрополит Харківський і Богодухівський