twitter.rss

Вітання архієпископа Онуфрія учасникам конференції в медичному університеті
02 мая 2012
Вітання архієпископа Онуфрія учасникам конференції «Актуальні проблеми духовності: сучасні реалії та перспективи», яка проходила в Харківському Національному медичному університеті і була присвячена 135-річчю з дня народження видатного хірурга - святого архієпископа Луки (В. Ф. Войно-Ясенецького.


Шановні організатори і учасники міжнародної конференції «Актуальні проблеми духовності: сучасні реалії та перспективи»!

Від імені Харківської єпархії Української Православної Церкви щиро вітаю Вас з початком наукової роботи !
З великою повагою треба віднестись до того, що конференція присвячена видатній людині – святому архієпископу Луці (В. Ф. Войно-Ясенецькому).
Як ми знаємо, трагічна історія ХХ століття наповнена великими випробуваннями для нашої країни, політичні смути, воєнні конфлікти, економічні негаразди мусили зруйнувати духовність, культуру, інтелектуальне життя українського народу. Але, як засвідчив час, тяготи земного життя не змогли зашкодити новим здобуткам і досягненням.
Життєвий шлях і доля святителя Луки (Войно-Ясенецького) служать ярким прикладом самовідданого служіння на благо власного народу, відповідно до духовних чеснот і засад багатовікової православної християнської віри.
Наш час потребує особливої уваги до традиційних духовних цінностей. Розбудова суспільного життя повинна бути заснована на моралі і відповідальності перед власною історією.
Щиро бажаю організаторам і учасникам конференції Божої допомоги в трудах, а також плідних результатів і досягнень в ім’я кращого майбуття !

З глибокою повагою,

/Онуфрій/
Архієпископ Ізюмський, в. о. Керуючого Харківською єпархією

18 квітня 2012 року
м. Харків
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024