27 апреля 2017 НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 25-РІЧЧЮ ХАРКІВСЬКОГО АРХІЄРЕЙСКОГО СОБОРУ 1992 РОКУ
З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодуховського Харківська духовна семінарія ім. святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова проводить науково-практичну конференцію, присвячену 25-річчю Харківського Архієрейського Собору 1992 року. Конференція відбудеться 27-го квітня 2017 року в будинку Харківської духовної семінарії за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 8 (на території Свято-Покровського монастиря). До участі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів.

Заявки та тези доповідей для участі в конференції приймаються до 24 квітня 2017 р. на e-mail: conference_khds@ukr.net.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Християнство у ХХ-ХХІ сторіччі: проблеми, виклики, рішення.

Секція 2. Церковно-історична.

Секція 3. Богословсько-філософська.

Секція 4. Церковного мистецтва (церковна музика, живопис).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Лист-запрошення