26 о снятии сана у Петра Тарановского

14 июня 2011
Моїм визначенням від 14 червня 2011 року згідно з рішенням Єпархіального суду від 14 червня 2011 року про визнання доказів недостойної поведінки колишнього настоятеля Свято-Вознесенського храму с. Скрипаї, Зміївського р-ну ієрея Петра Івановича ТАРАНОВСЬКОГО, і за кощунне відношення до священицького сану, святотатство та зневажання священицької присяги, на підставі рішення Священного Синоду УПЦ від 29 грудня 2003 року і Святих Канонів Православної Церкви ієрей Петро Іванович ТАРАНОВСЬКИЙ позбавляється священного сану з забороною Святого Причастя на один рік, з подальшим повідомленням про це Святішого Кирила, Патріарха Московського і всієї Русі та Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України.

/НИКОДИМ/
МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ