43 о почислении за штат прот. Василия Лесика

18 сентября 2018
Нашим визначенням від 17 вересня 2018 року протоієрей Василь Іванович ЛЕСИК звільняється від обов’язків настоятеля релігійної громади Різдва Богородиці Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Нова Парафіївка Кегичівського району Харківської області та обслуговування релігійної громади святителя Миколая Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Вовківка Кегичівського району Харківської області та пораховується за штат Харківської єпархії згідно власного прохання.
У випадку не надходження в тримісячний термін від Правлячого Архієрея іншої єпархії запиту на відпускну грамоту протоієрея Василя Івановича ЛЕСИКА, буде розглянуте питання про його заборону у священнослужінні.

/ОНУФРІЙ/

МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ