Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

17 декабря 2018 г.
17 грудня 2018 року, в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ були розглянуті питання, пов’язані з викликами, які зараз постають перед Українською Православною Церквою.

Звернення Священного Синоду УПЦ до архіпастирів, пастирів, чернецтва та вірян від 17 грудня
.
Опубликована: 17 декабря 2018 г.