twitter.rss

Звернення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія з нагоди Дня Незалежності України

23 августа 2022 г.
Звернення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня міста Харкова

Шановні пані та панове, улюблені брати і сестри!

Дозвольте висловити привітання з нагоди наших визначних традиційних свят – Дня Незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня міста Харкова. Це важливі святкові дні, які об’єднують український народ, його сучасне і минуле на шляху історичного розвитку, в прагненні до вільного, мирного та гідного співіснування з іншими країнами та народами.
Від проголошення Незалежності українці довели, що всупереч різним негативним факторам, у нас є здатність долати внутрішні протиріччя мирним шляхом, цінуючи життя та поважаючи громадянське право.

Ми віримо і знаємо, що Бог і Творець світу визначає терміни та історичні епохи, Він дбає про долю кожної людини, яку створив за Своїм образом та подобою (Бут. 1:26). Самим прекрасним для людини є бажання відповідати святому покликанню – єднатися у любові до Бога та ближнього, дбати один про одного, з надією дивитися у майбутнє.

Схиляючись перед подвигом наших захисників та захисниць, щоденною працею на благо народу кожною людини, закликаю на Всіх Боже благословення, бажаю щастя та добробуту.

Молимось, щоб у нашій любій Україні жахіття війни нарешті закінчилися, щоб запанував благословенний мир і Божа правда!Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський23 – 24 серпня 2022 року
м. Харків
Опубликована: 23 августа 2022 г.
 
Єпархія сьогодні 
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024