В Харкові відкрилася художня виставка на тематику духовності

04 февраля 2011 г.
По благословенню митрополита Харківського і Богодухівського Никодима секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт відвідав в Харківському художньому музеї церемонію відкриття виставки картин заслуженого діяча мистецтв України, знаного майстра духовного жанру у сучасному мистецтві Юрія Нагулко.
Ім’я Юрія Нагулко відоме і за кордоном. Харківська виставка його робіт є частиною проекту «Меценати-музеям України». Художник Юрій Нагулко є віруючою людиною і тісно співпрацює з Київською Митрополією Української Православної Церкви.
Звертаючись до організаторів виставки, секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт привітав всіх від імені митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, побажав Божої допомоги в досягненні мети проекту, яка полягає, як було заявлено, в широкій підтримці сучасних митців України.

Протоиерей Михаил Григорьевич Кит

Харьковская епархия © 2009–2022